دات نت نیوک
Menu

چگونه عناوین شغلی خود را درسامانه های نرم افزاری سازمان مدیریت کنیم؟

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
چگونه عناوین شغلی خود را درسامانه های نرم افزاری سازمان مدیریت کنیم؟

گاهی اتفاق می افتد که کاربران سامانه های نرم افزاری باوجود اینکه دسترسی آنها قبلا فعال شده است ، هنگام ورود به سامانه با خطای عدم دسترسی مواجه می شوند و یا منطقه خود یا هیچ آیتمی را در سامانه مشاهده نمی کنند.

در این مواقع لازم است قبل ازمراجعه به پشتیبانان سامانه ها ، از طریق بخش عناوین شغلی در سامانه های نرم افزاری سازمان ، فعال یا غیر فعال بودن دسترسی های خود را بررسی نمایید.

برای این منظور به یکی از سامانه های نرم افزاری که دسترسی دارید(ترجیحا سامانه پشتیبانی فاوا) وارد شوید. در قسمت بالای صفحه سمت چپ ، نام و نام خانوادگی خود را مشاهده می کنید.

 

 

 

 

روی نام خو کلیک کنید، منویی به شکل زیر نمایش داده می شود.

 

 

 

 

در قسمت "عناوین شغلی فعال" (آخرین گربنه) می توانید دسترسی هایی که در حال حاضر برای شما فعال می باشد را مشاهده کنید.جهت مشاهده سایر عنواین شغلی روی گزینه "عناوین شغلی فعال" کلیک نمایید.

 

 

.

 

در کادر باز شده عناوین شغلی شما نمایش داده می شود  که میتوان آنها را فعال یا غیر فعال کنید. عنوان شغلی مد نظر خود  را فعال کنید و دیگر عناوین خود را غیر فعال و سپس دکمه تایید را بزنید.

توجه : در برخی موارد که دسترسی به تازگی توسط مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال شده است و هنوز کاربر برای ورود به سامانه مشکل دسترسی دارد ، لازم است کاربر یک بار بخش عناوین شغلی خود را باز کرده و فقط دکمه تایید را کلیک نماید.

پس از کلیک روی دکمه تایید ، منتظر بمانید تا دسترسی های جدید برای شما فعال ، و پنجره بسته شود.

سپس مجددا به سامانه مد نظر خود وارد شوید و در صورتی که کماکان مشکل دسترسی دارید ، مشکل خود را جهت بررسی بیشتر در سامانه پشتیبانی فاوا ثبت نمایید تا کارشناسان پشتیبان سامانه ها در اسرع وقت مشکل را بررسی و مرتفع نمایند.

 

 

 

 

> ایجاد شده توسط:sh.khavari
>دسته بندی:آموزش نرم افزار
تعداد بازدید 433 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها: با استفاده از بخش عناوین شغلی در سامانه های نرم افزاری سازمان می توانید دسترسی های خود را به هر سامانه مشاهده و مدیریت نمایید.
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد